Newsdetail // ENVi ESPORTS

News

Red Bull Ultimátní hráč 2021

Posted 6.2.2021 14:40 by qLiRuXeZz
img

Pátý ročník této esportové soutěže se skládá z pěti samostatných turnajů zakončených velkolepým finále. Turnaj odstartuje 23. února strategickou mobilní hrou Clash Royale, na ní 2. března naváže jednička mezi fotbalovými simulátory FIFA 21. Třetím herním titulem bude od 9. března taktická střílečka Counter Strike: Global Offensive, o týden později 16. března přijde na řadu akčně-strategická hra League of Legends a na závěr se hráči 23. března projedou na sjezdovém kole ve hře Bike Unchained 2.

Ten nejvšestrannější zvítězí

Red Bull Ultimátní hráč se hraje systémem jeden na jednoho a hráči musí dokázat, že se umí vypořádat s různými formáty. V každé hře musí hráči projít dvěma kvalifikacemi, z nichž nejlepší šestnáctka postupuje do následného finálového turnaje. Vítězové jednotlivých turnajů získají 500 Euro, zásobu energie a ultimátní merchandise.

Není nutné se zúčastnit všech turnajů. Avšak pouze ti, kdo se zúčastní dvou a více turnajů, si zahrají o celkové vítězství a prokáží skutečně svou všestrannost v online hrách. Na své cestě budou hráči průběžně získávat „ultimátní body“, ze kterých se seřadí žebříček 8 nejlepších. Ti si to pak rozdají 3. dubna v grand finále o celkového vítěze. Ten získá zájezd pro 2 osoby na závody Formule 1, Sony PlayStation 5 + hru dle vlastního výběru, kredit v hodnotě 300 Euro na Wolt, poukaz v hodnotě 300 Euro na nákup do supergamer.cz, zásobu energie a merchandise tohoto ultimátního turnaje.

Každá hra má přiřazeného svého ambasadora, který se stará o její komunikaci a streamování. Diváci tak budou vždy v obraze, co se zrovna děje. Těšit se můžete na známá esportová jména jako Xnapy, Jirka Král nebo Blade.

Soutěž o ceny pro všechny

Šanci vyhrát novou konzoli PlayStation 5 a další skvělé herní zařízení máte i v případě, že se nezapojíte do online turnaje. Do 31. března bude na webu redbull.cz/soutez probíhat soutěž o skutečně lákavé ceny. Stačí se zaregistrovat a správně zodpovědět otázky týkající se turnaje Red Bull Ultimátní hráč a jste ve hře i vy.

Kompletní informace společně s registračním formulářem najdete na redbull.cz/hrac.

Termíny jednotlivých turnajů:

Clash Royale 
23. 2. a 25. 2. kvalifikace, 27. 2. finále
 
FIFA 21
2. 3. a 4. 3. kvalifikace, 6. 3. finále
 
Counter Strike:Global Offensive 
9. 3. a 11. 3. kvalifikace, 13. 3. finále
 
League of Legends
16. 3. a 18. 3. kvalifikace, 20. 3. finále
 
Bike Unchained 2 
23. 3. a 25. 3. kvalifikace, 27.-28.3. finále
 
Grand finále
3. 4. 2021